Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Eko paket Hazır Eticaret Sitesi

Çok uygun ücrete Eticaret Sitesi Sahibi Olun.Evden veya Ofisinizden Satın. 7/24 Destek
Eticaret Sitesi ile Rakiplerinizden bir adım önde olun. Bütcenize uygun secenekler
Kullanmadığınız Özellikler için Gereksiz Ödemeler yapmayın. Paketinizi kendiniz Seçin


Aynı gün teslim eticaret sitesi  ile kendinize ait alan adınızı kullanabilir yine kendinize ait ürünlerinizi, üretimlerinizi sitenizden satabilirsiniz, Google reklam veya facebook gibi sosyal medyaya reklamlarınızı yayınlayabilir kendi sitenizin link yönlendirmesini yapabilir satışlarınızı artırabilirsiniz.

Kendinize ait ürünleriniz yoksa, size tedarikci bulma konusunda yardımcı olabilir binlerce ürünü eticaret sitenize dakikalar içerisinde yerleştirebiliriz.
Hazır Sanal Pos, Mobil uyumlu tasarımlar, Xml entegrasyonlar ile sorunsuz ve zahmetsizce eticaretinizi kullanabilirsiniz.
Mağazanız  7Gün 24Saat Açık Olsun
Kimler Kullanabilir ?
Bebek, Ayakkabı, Çanta, Bitkisel Ürünler, Çiçek Teması, Fırsat Sitesi, Tv Ürünleri Sitesi, Giyim Sitesi, Giyim Aksesuar Sitesi, Giyim ve Kozmetik Siteleri, İç Çamaşırı,
Market, Mobilya, Moda, Parfümeri, Shop, Tek ürün, Cinsel Cağlık, Elektronik, Fantazi iç Giyim, Bahçe Mobilyası, OutDoor, Süpermarket, 
kırtasiye, Oyuncak, ve internetten satış yapmak isteyen herkes kullanabileceği ve düzenleyebileceği tasarımlar

E-Ticaret Sitesi Kurulumu ile size yönetim paneli olan ve tamamen kendinizin yönetebileceği bir eticaret sitesi kurulumu yapılmaktadır ve bu sayede sizde internet ortamında ister kendi ürünlerinizi ister bir başka bayiden alacağınız yada tedarik edeceğiniz ürünlerinizi doğrudan satabilme avantajlarını elde edersiniz.
Bayilerinizdeki ürünleri saniyeler içerisinde sitenize ekleme imkanı
E-ticaret sitesi için nereden başlarım nasıl satın alırım ?
Bu paketi satın almanız ile sipariş bilginiz bize mail ve sms olarak gelir ve müşteri temsilcimiz size kısa süre içerisinde geri dönüş yapar ve sitenizin kurulumu ve hazırlanması ile ilgili bilgi verir. Satış öncesi ve sonrası için desteğimiz ücretsizdir. Bize telefon, Whatsapp ve e-posta üzerinden herzaman ulaşabilirsiniz.

Detaylar için lütfen paket özelliklerini inceleyiniz.
Satın almak için Özelliklerin altında bulunan “ Satın AL” Düğmesi ile Kredi kartına 9 Taksit imkanı ile satın alabilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.Paket Özellikleri ve Ücretleri