Teslimat- iade – Ödeme Bilgileri

Satış Sözleşmesi

Bu siteden sipariş edilen ürünler  kurulum olarak yapılır ve online email şeklinde teslim edilir. Herhangi bir kargolama postalama olmaz.

İşbu sözleşme maddeleri, Limonweb.net sitemiz ile bu site aracılığı ile E-Ticaret Yazılım kurulumu, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner gibi ürünleri satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes yada  misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

İADE ŞARTLARIMIZ

E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, yazılım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner gibi ürünler ve benzeri script kurulum  ve destek.

1-    E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner  ve benzeri script satışlarında  satın almadan önce mutlaka demo sitelerimizden inceleme yapınız. Yaptığınız inceleme sonucunda sizin için kullanışlı olduğundan eminseniz satın alınız.
Yazılım, kurulum, modül, eklenti, script,  webtasarım ve benzeri ürünlerin teslim etmeden önce tarafımızdan kontrolleri yapılıp çalışır vaziyette teslim edilir veya sitemizden indirilebilir olarak da teslim edilebilir. Belirtilen ürünler  ücret iadesi yapılmamaktadır ve iadesi söz konusu değildir.
Tarafımızdan çalışır vaziyette teslim ettiğimiz yazılım ve scriptlerde Müşteri tarafından yapılan düzenleme ve modifikasyonlardan kaynaklanan sorunlardan  ücretsiz destek ve güncelleme sorumluluğumuz yoktur bu nedenle müşteri bu gibi durumlarda kendi düzenleme yapmaktansa firmamız tarafından bunu talep edebilir.
Websitemizden E-ticaret Paketi Satın alan müşterilerimiz için destek ve güncelleme sınırsız ve ücretsizdir.

Destek

2-    Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, E-Ticaret paket veya kurumsal website paketi satın alan müşterilerimiz için desteğimiz ücretsizdir.

3-    Firmamız tarafından kurulan Webtasarım , E-Ticaret gibi yazılımların barındırması tarafımızdan yapılmaktadır ve kullanım süresi boyunca Teknik destek ve güncelleme hizmeti tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.
Güvenlik sebebi ile telefonda hiç bir şekilde panel bilgileri ile işe başlamayız müşteri talebilni email ile yapmak zorundadır.

4-    Ürünlerimiz Yazılım kurulum, webtasarım, eticaret sitesi kurulumu  bir  domain üzerine kullanılabilecek şekilde düzenlenir. Sitemizden eticaret kurulum paketlerinden satın alan müşterilere hosting temin edilerek GPL Lisanslı opensource eticaret  yazılımı veya kendisinin dilediği ve belirteceği yazılım kurulur ve desteği verilir. Kurulan site yönetim paneli içeriyorsa yönetim paneli bilgileri iletilir ve müşteri kendi sitesini dilediği gibi yönetebilir. Müşteri,sitesine TC Kanunlarına aykırı yazı içerik yada görsel ekleyemez eklediğinde sorumluluk kendisine ait olmakla beraber sitesi geçici yada kati olarak kapatılabilir.
Hosting ve cpanel ve benzeri erişim bilgileri sitelerin sağlıklı çalışabilmesi bakımından kendilerine verilmez buna ftp bilgileri de dahildir.

5-    Sitemizde satışa sunduğumuz ürünler SSL sertifikası, hosting domain gibi tarafımızdan sipariş verilip ödemesi yapılan ve müşterilerimize sunulan ürünlerde  ücret iadesi söz konusu değildir.
Websitemizden E-ticaret Paketi Satın alan müşterilerimiz için destek ve güncelleme sınırsız ve ücretsizdir.

ÖDEME VE GÜVENLİK

Üyelik sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla veya firmalarla paylaşılmaz

Ödeme yaparken hiç bir şekilde kredi kartı bilgiler sistemimiz tarafından kayıt altında tutulmaz.
Websitemizden ödemelerinizi Kredikartı, Banka Havalesi/EFT  veya PTT Havalesi şeklinde yapabilirsiniz

Kredi Kartı ile Ödeme sayfamızda Türkiyenin en yaygın ödeme altyapısı olan Paytr.com  Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş.  kullanılmaktadır .

Ürünlerimizden satın aldığınızda tarafımızdan aranacaksınız ve teslimatınızı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim alabilmeniz için sizinle iletişim kurulacak.

TESLİMAT BİLGİLERİ

Tüm Ürünlerimizde KDV Dahildir  ve Teslimat online olarak  ( email ) ile yapılmaktadır
Faturanız adresinize postalanır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yaşayacağınız herhangi bir sorun veya sormak istediğiniz bir sorunuzda lütfen bizimle: Telefon / Email  / Watsapp veya iletişim sayfamızdan  iletişime geçiniz.

ANLAŞMAZLIK DURUMUNDA:
Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda,işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf halinde izmir Dikili Tüketici mahkemeleri yetkilidir.

İletişim: info@limonweb.net

Limonweb.net internet Çözümleri
İsmet paşa cad. 68  35980  İzmir / TÜRKİYE

Telefon : 0553 123 08 85