Gelişmiş E-Ticaret Sistemi


Profesyonel ekibimiz satış öncesi ve satış sonrası hep yanınızda.

İşinizi E-Ticaret’e taşıyın, rekabet ve pazarlama  gücünüzü artırın!
Sizin Domaininiz, Sizin Siteniz!

 

Yazılım Bilgisi Gerektirmez

Hiçbir yazılım veya programlama bilgisi gerekmeden,kod yazmanıza ihtiyaç duymadan kolay  yönetilebilir Eticaret sistemi ile internet satış’larınız artsın.Sınırsız destek ile kodlamayı bize bırakın siz satışlarınıza odaklanın


Tüm Özellikleri içinde Bütcenize göre E-Ticaret Paketleri

Pazarlama stratejinize ve bütçenize en uygun olan model ile  başlayabilir  dilediğiniz  zaman hiçbir bilgi yada veri kaybı yaşamadan bir diğer  modellere  geçiş yapabilirsiniz.


Online e-ticaret ile Pazarlama Gücünüzü Yükseltin

Her yıl %50 üzerinde büyüyen internet pazarında sizde güçlü bir web sitesi ile yerinizi şimdiden alın ve satışlarınızı yükseltin.

Geniş ve esnek modül sistemi, tasarım seçenekleri, hazır sanal pos, online ödeme seçenekleri, reklam ve afiş modülü,Kampanya ve indirim yaratma, son kullanıcı ve bayi olarak fiyat belirleme, XML tedarikci entegrasyonu gibi birçok özellikler ile  pazarlama gücünüzü artırın .

 

Maliyetizi Düşürün

Bir eticaret satış sitesinde ihtiyacınız olan tüm eklentileri içinde bulunduran e-ticaret paketleri.

Güçlü Seo Yapısı ile siteniz daima bulunabilir ve rakiplerinizden bir adım önce olun. İnternet Mağaza ‘nız  7/24 açık olsun.

Ön yüz ve arka yüz tasarımı ve modülleri olabildiğince kullanışlı. İster onlarca personelden oluşan profesyonel bir ekip, veya tek başına çalışan biri, E-ticaret paketleriyle dilediğiniz bütün özelliklere tek seferde kavuşun. Çok uygun fiyatlara size ve işinize özel bir önyüz tasarımına sahip olarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Yönetim konusunda yardıma ve desteğe ihtiyacınız olduğunda profesyonel ekibimiz yanınızda.

 

Ücretsiz Destek  – Hazır Sanal Pos – XML Entegrasyon – Gelişmiş Seo

Sizin de bir sanal mağazanız olsun!

Kolay Kullanım ve Yönetim Panelli Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi

Ücretsiz destek alma yeni teknolojisi ve kolay kullanımı ile eticaret sitenizin yönetimini hızlı ve basit bir şekilde boşa zaman harcamadan yapabilirsiniz.
Barındırma, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere sunulmaktadır. Teknik Destek birimimizden telefon & Whatsapp veya mail ile yardım alabilirsiniz.

Güçlü SEO Yapısı, Profesyonel Şablonlar

E-Ticaret Sitenizde iş konseptinize uygun Şablon herzaman bulursunuz.

Sınırsız Ürün Kategori ve Özellik Ekleme

Dilediğiniz kadar kategori ve ürünü sisteme ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürün özelliklerini de kendiniz tanımlayabilirsiniz.