Hazır Pos

7bnka-iyziko

 

 

Sanal POS ve Ödeme Sistemi Seçenekleri

iyzico ortak ödeme sayfası ile müşterilerinize ödeme seçenekleri sunabilirsiniz

HIZLI ve KOLAY
Hızlı  kurulum, 48 saat içinde aktif ticaret! Yalnızca tek bir  kontrat ve tek entegrasyonla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme almaya başlarsınız.
GÜVENLİ
Güvenlik hem sizin hemde müşterileriniz için önem arz eder. Üstdüzey veri güvenliği standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico ile içiniz rahat olacak
EKONOMİK
Üyelik ücreti yok Burada yalnızca sabit komisyon oranları ve adil fiyatlandırma avantajlarına yer var.
NOT:
25/02/2015 tarihinde  www.iyzico.com resmi sitesinden alıntıdır. www.iyzico.com bu bilgileri herzaman değiştirebilir ve değişiklik tamamen www.iyzico.com ‘ aittir . Komisyon ,üyelik ,değişiklik gibi  güncel bilgileri ilgili sitesinden alınız.

 

images

 

 

 


 

ipara-banner

 

Online satış yapmak için iPara‘dan Sanal POS almak çok kolay! E-Ticaret Sitenizde ipara ödeme kullanın

Sitenize ipara entegre ediyoruz.

iPara Direkt Ödeme yapısı ile siz müşterilerinize, sitenizdeki ödeme sayfasından herhangi başka bir yere yönlendirmeden  ödeme yapma kolaylığı sağlamış olursunuz.

Tek bir entegrasyon ile sektörün  en büyük 6  kredi kartı markasına ve banka kartına ait olan

Sanal POS’lara 1 gün içinde sahip olur ve tüm Sanal POS’larda tek çekim veya taksit avantajlarından faydalanırsınız.


paytr-logo

PayTR Sanal POS Nedir?

PayTR Sanal POS, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Başlangıç ücreti bulunmayan PayTR web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.

Bu bilgiler  08/04/2016 Tarihinde www.paytr.com websitesinden alıntıdır. Komisyon ,üyelik ,değişiklik gibi  güncel bilgileri www.paytr.com sitesinden inceleyiniz.