Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İşbu sözleşme maddeleri, Limonweb.net sitemiz ile bu site aracılığı ile E-Ticaret Yazılım kurulumu, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner gibi ürünleri satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes yada  misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

 İADE ŞARTLARIMIZ:

E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, yazılım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner, ve benzeri ürün satış ve destek.

1.   E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner ve benzeri ürün satışlarında  satın almadan önce mutlaka demo sitelerimizden inceleme yapınız. Yaptığınız inceleme sonucunda sizin için kullanışlı olduğundan eminseniz satın alınız. Yazılım, kurulum, modül, eklenti, script,  webtasarım ve benzeri ürünleri teslim etmeden önce tarafımızdan kontrolleri yapılıp çalışır vaziyette teslim edilir veya sitemizden indirilebilir olarak da teslim edilebilir. Websitemizden satın alınan ürünlerin ücret iadesi yapılmamaktadır ve iadesi söz konusu değildir. Tarafımızdan çalışır vaziyette teslim ettiğimiz yazılım ve scriptlerde Müşteri tarafından yapılan düzenleme ve modifikasyonlardan kaynaklanan sorunlardan  ücretsiz destek ve güncelleme sorumluluğumuz yoktur bu nedenle müşteri müşteri bu gibi durumlarda kendi düzenleme yapmaktansa firmamız tarafından bunu talep edebilir.

2.   Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, haricen teslim ettiğimiz kodma ve yazılımdan veya programlamadan kaynaklanan sorunlarda bir (1) ay boyunca ücretsiz teknik destek vereceğimizi ve  üç (3) ay boyunca ücretsiz güncelleme sağlayacağımızı taahhüt ederiz. 3. Websitemizden veya firmamızdan  E-Ticaret paketi satın alan müşterilerimiz için Teknik Destek Ücretsizdir. 4.   Firmamız tarafından kurulan Webtasarım , E-Ticaret gibi yazılımların barındırması tarafımızdan yapılmaktadır ve kullanım süresi boyunca Teknik destek ve güncelleme tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.  E-Ticaret Paketleri kullanım, kurulumu,barındırması (Hosting ) ve SSL gibi  özellikler yıllık olarak ödenir.Kullanım süresi 1 yıl olarak yapılmaktadır ve müşteri isterse yıllık olarak yeniler. Yenileme ücreti ödenmeyen Eticaret sitesi sistem tarafından kapatılır ve silinir. Müşteri,  Eticaret sitesi yazılım dosyalarını isteyemez ve hak talebinde bulunamaz.

Güvenlik sebebi ile telefonda hiç bir şekilde panel bilgileri paylaşılmaz müşteri talebilni email ile yapmak zorundadır. 5.  Websitemizde, Yazılım kurulum, webtasarım, eticaret sitesi kurulumu  bir  domain üzerine kullanılabilecek şekilde düzenlenir. Sitemizden eticaret kurulum paketlerinden satın alan müşterilere hosting temin edilerek GPL Lisanslı opensource eticaret  yazılımı veya kendisinin dilediği ve belirteceği yazılım kurulur ve desteği verilir.Hosting erişim bilgileri kendilerine verilmez buna ftp bilgileri de dahildir. 6.    Sitemizde satışa sunduğumuz ürünler Eticaret Paketleri, SSL sertifikası, hosting domain gibi tarafımızdan sipariş verilip ödemesi yapılan ve müşterilerimize sunulan ürünlerde  ücret iadesi söz konusu değildir ve bu ürünler yıllık olarak yenilenir.yenileme ücreti ödenmediğinde website kullanımı devam etmez.

ÖDEME VE GÜVENLİK

Üyelik sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla veya firmalarla paylaşılmaz

Ödeme yaparken hiç bir şekilde kredi kartı bilgiler sistemimiz tarafından kayıt altında tutulmaz. Websitemizden ödemelerinizi Kredikartı, Banka Havalesi/EFT  veya PTT Havalesi şeklinde yapabilirsiniz

Kredi Kartı ile Ödeme sayfamızda Türkiyenin en yaygın ödeme altyapısı olan Paytr.com  Paytr Ödeme A.Ş.  kullanılmaktadır

Websitemizden Ürün  satın aldığınızda tarafımızdan aranacaksınız ve ürününüz eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim alabilmeniz için sizinle iletişim kurulacak.

TESLİMAT ve KARGOLAMA BİLGİLERİ

Tüm Ürünlerimizde KDV Dahildir . Kargo Ücretsizdir   Faturanız adresinize postalanır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yaşayacağınız herhangi bir sorun veya sormak istediğiniz bir sorunuzda lütfen bizimle: Telefon / Email  / Watsapp veya iletişim sayfamızdan  iletişime geçiniz.

 

ANLAŞMAZLIK DURUMUNDA: Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda,işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf hallinde izmir Dikili Tüketici mahkemeleri yetkilidir.

Limonweb.net

İzmir:   Salimbey Mah. 114 sokak 25/8 Dikili /İzmir

Telefon : 0553 123 08 85

Telefon2 : 02323320726