Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Firmamız, müşterilerinin  www.limonweb.net sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamaz.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamaz

        Kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla kullanacak.

limonweb.net, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.  Gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www. limonweb.net sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, limonweb.net ’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Buna ilave olarak www.limonweb.net hiçbir müşterisinin Kredi Kartı bilgilerini veya Banka bilgilerini sisteminde saklamamakta ve kayıt altında tutmamaktadır.

www.limonweb.net, kullanıcılara ve kullanıcıların www.limonweb.net sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

ÖDEME VE GÜVENLİK

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Üyelik sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla veya firmalarla paylaşılmaz

Ödeme yaparken hiç bir şekilde kredi kartı bilgiler sistemimiz tarafından kayıt altında tutulmaz.
Websitemizden ödemelerinizi Kredikartı, Banka Havalesi/EFT  veya PTT Havalesi şeklinde yapabilirsiniz

Kredi Kartı ile Ödeme sayfamızda Türkiyenin en yaygın ödeme altyapısı olan Paytr.com  Paytr Ödeme A.Ş.  kullanılmaktadır .

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.  SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

www.limonweb.net hiçbir müşterisinin Kredi Kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.

Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir

 

Teslimat ve Kargo Şartları

Tüm Ürünlerimizde KDV Dahildir   Teslimat veya Kargo Ücretsizdir

Ürünlerimizden satın aldığınızda tarafımızdan aranacaksınız ve teslimatınızı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim alabilmeniz için sizinle iletişim kurulacak.

 

Limonweb.net

Salimbey Mah. 114 sokak 25/8 Dikili /İzmir

Telefon : 0553 123 08 85

Telefon2 : 02323320726
info@limonweb.net